TR EN
HAKKIMIZDA

  Foga Mühendislik Erkan Beyazay tarafından kurulmuş olup İstanbul Kıraç’ta faaliyet göstermektedir.

Plastik enjeksiyon kalıpçılığındaki 32 yıllık tecrübemizi konusunda uzman olan kadromuz ile beraber 1.000müzerine kurulu işletmemizde yürütmekteyiz. Plastik enjeksiyon kalıpçılığında kaliteyi arttırmaya yönelik bilgi birikimimizi yaptığımız yatırımlarla sürekli geliştirmekteyiz. Firmamız otomotiv, beyaz eşya, elektrik ve elektronik sektöründe geçtiğimiz yıllar içerisinde bir çok projede gerek ana gerekse yan sanayi  ile birlikte çalışmıştır.25 kişilik kadrosuyla beraber yıllık 250 ton çelik işleme kapasitesine sahip olan firmamız ağırlığı 10 tona kadar olan kalıpları yapabilmektedir.

Hayalden hedefe her etapta satış endeksli değil verilen hizmet kalitesinin sürekliliği ile sektörde daha ileri gitmek ilkesindeyiz.

KALİTE POLİTİKASI 

FOGA Mühendislik, plastik enjeksiyon için kalıp üretimini en kaliteli, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir alt yapı, mantık ve ruhla gerçekleştirir. Süreçlerini, ISO 9001 Kalite Yönetim sistemi şartlarına uygun olarak yerine getirmek temel prensibimizdir.

Kalıplarımızın, uzun ömürlü olması, kaliteli üretime uygun ve iş güvenliği konusunda gereklilikleri yerine getirir özellikte olması, müşterilerimiz ve bizim için önem arz eder.

Kalite Yönetim Sistemimizde sürekli gelişim en temel amacımızdır.

İlk seferde hatasız ürün üretebilmek için gereken tüm alt yapı ve çalışma alanı, gerekli kaynaklar üst yönetimimizce sağlanmaktadır.

Yasal şartlara uyum içerisinde faaliyetlerini yürütecek, çevreye duyarlı ve iş güvenliğini ön planda tutarak proseslerini işletecektir.

Politikamız, sistemimizin sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için kılavuz vazifesi görmektedir ve  her yıl gözden geçirilerek FOGA Mühendisliği daha iyi ifade edebilmek adına gerektiğinde revize edilir.